Kongre Daveti

Değerli Katılımcılar;

Sizleri 18 – 20 Haziran 2021 tarihleri arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi öncülüğünde online olarak düzenlenecek olan “I.International Innovation and Career Congress” (INANCA)’e davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

“Dijitalleşme, inovasyon ve kariyer” teması ile gerçekleştireceğimiz kongremizde; küresel çapta değişiklikler gösteren teknolojik, sosyal ve ekonomik koşullar kurumların değişen ve gelişen yeni dünyaya ayak uydurabilmeleri en önemli zorunluluk haline gelmiştir. Günümüzde bilim dünyasının atabileceği en önemli adım sağlam, güvenilir ve özgün araştırmalar ortaya koymak suretiyle inovasyon ve kariyerin niteliğine ve devamlılığına katkı sunabilmektir.

Bu bağlamda sizleri 18 – 20 Haziran 2021 tarihleri arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ev sahipliğinde, online olarak düzenlenecek olan, I. International Innovation and Career Congress (INANCA) davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Katılımlarınız bize onur verecektir.

Doç. Dr. Doğan BOZDOĞAN

Kongre Başkanı